Robnor Resins – producent żywicy epoksydowej i żywic poliuretanowych

Firma Robnor dostarcza również urządzenia mieszająco – dozujące oraz maszyny do lakierowania proszkowego Jideco Powder Coating. 
 
Firma została założona w 1960 roku Wielkiej Brytanii i znana jest w Europie jak również na świecie z produktów doskonałej jakości, fachowego wsparcia technicznego i profesjonalnej obsługi handlowej. Wszystkie  produkty zostały opracowane i są produkowane i pakowane w nowoczesnej fabryce w Swindon w Wielkiej Brytanii.  Najwyższej, jakości surowce do produkcji, dostarczane przez znanych i sprawdzonych producentów wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, dają możliwości stworzenia szerokiej gamy produktów dla różnych branż. Pracownicy posiadamy fachową wiedzę, wieloletnie doświadczenie w produkcji żywic.

Siedziba Robnor Resins – producenta żywicy epoksydowej i żywic poliuretanowych

Robnor Resins Ltd
Hunts Rise, South Marston Park
Swindon, Wiltshire SN3 4TE
United Kingdom
T: +44 (0) 1793 823741
F: +44 (0) 1793 827033
www.robnor.co.uk

Robnor Resins jest czołowym europejskim producentem i dystrybutorem materiałów epoksydowych i poliuretanowych stosowanych w:

  • Elektronice, elektryce, energetyce
  • Lakierowaniu płytek PCB
  • Klejeniu strukturalnym i uszczelnianiu
  • Urządzeniach morskich
  • Klejeniu filtrów i ekranów
  • Hermetyzacji modułów LED

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Zadzwoń lub napisz do Nas!

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera