Sprawdzeni producenci chemii do elektroniki w BL elektronik

W BL elektronik doskonale wiemy, jak ważna w przypadku elektroniki jest jakość wszystkich komponentów i produków chemicznych, które odpowiadają za łączenie elementów, ich hermetyzację czy ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, brud, skrajne temperatury czy niebezpieczeństwo zwarcia. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne preparaty spełniały swoją funkcję w nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Dostępne produkty sprawdzają się m.in. w takich branżach przemysłu jak wojsko, medycyna, górnictwo czy automotive, gdzie każdy element elektroniki musi spełniać wysokie wymagania...

Sprawdzeni producenci chemii do elektroniki w BL elektronik

W BL elektronik doskonale wiemy, jak ważna w przypadku elektroniki jest jakość wszystkich komponentów i produków chemicznych, które odpowiadają za łączenie elementów, ich hermetyzację czy ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, brud, skrajne temperatury czy niebezpieczeństwo zwarcia. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne preparaty spełniały swoją funkcję w nawet najbardziej wymagających aplikacjach. Dostępne produkty sprawdzają się m.in. w takich branżach przemysłu jak wojsko, medycyna, górnictwo czy automotive, gdzie każdy element elektroniki musi spełniać wysokie wymagania i wyśrubowane normy.

W związku z tym stawiamy na sprawdzonych producentów klejów, silikony czy żywic. Dzięki temu masz gwarancję, że produkty – w których je zastosujesz – będą funkcjonować zgodnie z założeniami, a ich cykl życia będzie odpowiadał wymaganiom Twoich klientów. Sprawdź, skąd pochodzą nasze preparaty hermetyzujące, termoprzewodzące oraz klejące, aby dowiedzieć się więcej o partnerach, którym zaufaliśmy.

Producenci klejów, żywic i silikonów

Wśród producentów silikonu w BL elektronik postawiliśmy na współpracę z takimi firmami jak HALA Contec (producent gap fillerów i folii termoprzewodzącej) oraz ACC Silicones (obecnie część koncernu CHT), Otto Chemie, dzięki którym możemy zaoferować szeroką gamę produktów na bazie silikonu – od klejów, przez zalewy i żele, po pasty. Zastosowanie silikonu w tych produktach pozwala na uzyskanie korzystnych właściwości użytkowych, zarówno w przypadku odporności na temperaturę, jak i wilgoć czy zanieczyszczenia.

Producenci żywic w Copaltech i Novatem proponują wykorzystanie w ramach zalewania i hermetyzowania elektroniki żywic epoksydowych oraz poliuretanowych. Obecność obu materiałów w BL elektronik to nie przypadek – chcemy oferować jak największy asortyment, dzięki czemu znajdziesz preparat odpowiadający wymaganiom danej aplikacji. Warto przy tym wspomnieć, iż żywice doskonale nadają się do zabezpieczenia delikatnych elementów elektroniki przed mechanicznym uszkodzeniem. Doświadczenie każdego z naszych dostawców gwarantuje najwyższa jakość swoich wyrobów, co potwierdzają liczne aplikacje w urządzeniach elektronicznych przeznaczonych do wielu gałęzi przemysłu. Producenci klejów i innych materiałów zapewniają najwyższą jakość zastosowanych surowców, co sprawia, że dostępne preparaty sprawdzą się w każdych warunkach.

Rozwiń

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Zadzwoń lub napisz do Nas!

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera