Już dostępne w naszym sklepie internetowym! Gap fillery oraz folie silikonowe firmy Hala Contec.

W zakładce: „Materiały termoprzewodzące” w  naszym sklepie internetowym, znajdziesz szeroki zakres gap fillerów oraz folii silikonowych. Materiały te doskonale sprawdzą się jako odpowiednie odprowadzenie ciepła z Twojego urządzenia elektronicznego.  

Gap fillery to izolujące elektrycznie oraz termoprzewodzące podkładki silikonowe. Idealne do zastosowań gdzie konieczny jest transfer ciepła wypełniając szczeliny spowodowane m.in. nierównościami lub dużymi tolerancjami wykonania mechanicznych elementów. 

W przypadku bardziej wymagających aplikacji, polecamy gap fillery mające w swoim składzie specjalne wypełniacze przez co mogą osiągać przewodność cieplną nawet do 6 W/mk.

Folie silikonowe to specjalne folie, izolujące elektrycznie, termoprzewodzące oraz wzmacniane włóknem szklanym. Stosowane w połączeniach termicznych między pakietami elektronicznymi, a radiatorem.

Oba typu produktów są dostępne w:

  • arkuszach
  • rolkach
  • wycinane na zamówienie pod konkretną aplikację

Producentem folii oraz podkładek silikonowych (gap fillerów) jest nasz renomowany dostawca z Niemiec: firma Hala Contec. Specjalista w zakresie innowacyjnych rozwiązań dotyczących odprowadzania ciepła w układach elektronicznych oraz energetycznych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: SKLEP – materiały termoprzewodzące

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera