Jesteśmy razem z „Mały teatr dla wielkich pacjentów”

Cieszymy się, że mieliśmy okazję wesprzeć agencję „Prekursor Artystyczny” w ich niesamowitym wysiłku organizacji wydarzenia „Mały Teatr dla Wielkich Pacjentów” w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika w Krakowie.

To wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu wprowadzenie radości i uśmiechu na trudny czas pobytu dzieci w szpitalu. Celem organizatorów wydarzenia jest stworzenie atmosfery, dzięki której chorym dzieciom towarzyszy radość i aktywność, pomagając im przezwyciężyć nieprzyjemne chwile spędzone na oddziale medycznym.

Jest to dla nas radość, że możemy być częścią tego inspirującego przedsięwzięcia, które wnosi radość i nadzieję w życie naszych najmłodszych. Dziękujemy agencji „Prekursor Artystyczny” za ich zaangażowanie w tak cenny cel społeczny.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera