BL elektronik wspiera studentów AGH
w Smart Moto Challenge

Studenci AGH w Krakowie zwrócili się do nas z prośbą o wsparcie merytoryczne oraz produktowe w obszarze thermo management-u przy realizacji budowy elektrycznego motocykla mającego po raz kolejny wystartować w międzynarodowych zawodach Smart Moto Challenge.

Podczas ostatniej edycji – z finałem w Barcelonie – załoga zajęła 4 miejsce. Nasza odpowiedź była natychmiastowa. Zawsze jesteśmy otwarci na wsparcie młodych talentów szczególnie pracujących nad nowymi projektami pozytywnie wpływającymi na nasze środowisko. Wsparcie dotyczyło głównie źródła energii motocykla czyli baterii dla której temperatura ma ogromny wpływ na jej żywotność oraz wydajność. Żyjemy w czasach kiedy poszerzamy możliwości zastosowania urządzeń napędzanych odnawialnymi źródłami energii w tym energią elektryczną. Coraz częstsza miniaturyzacja oraz zwiększenie wydajności niesie za sobą konieczność zastosowania nowoczesnych materiałów termoprzewodzący, które m.in. oferuje nasza firma. Gap Fillers, podkładki termoprzewodzące, zalewy zabezpieczające i odprowadzające ciepło to tylko niektóre z naszych produktów. Konkretnie do tego problemu zaproponowaliśmy wykorzystanie produktów niemieckiej firmy HALA. Hala Contect współpracuje z największymi koncernami automotive na świecie, a jej produkty mają zastosowanie w różnych obszarach elektronicznych oraz elektrycznych.

Zespół BL elektronik trzyma kciuki za finał zawodów i miejsce na podium.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera