BL elektronik ponownie wsparł imprezę dla Małych Pacjentów sanatoriów w Rabce.

W  ubiegłą niedzielę   w Amfiteatrze Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce odbyła się impreza dla dzieci  pod hasłem: „BAJKOWE POŻEGNANIE WAKACJI”. Agencja „Prekursor Artystyczny” z Krakowa przedstawiła   spektakl  „ZACZAROWANY ŚWIAT ALICJI” oparty na motywach  powieści „Alicja w Krainie Czarów”. Zabawna, pełna zwrotów akcji i satyrycznych aluzji  książka Charlesa Lutwidge’a Dodgsona, który  tworzył pod pseudonimem Lewis Carroll edukuje i rozwija wyobraźnię zarówno  dzieci jak i dorosłych już  od 1863 roku. W przedstawieniu wpleciono wątki edukacyjne, w interaktywnych zabawach dziecięca widownia miała  szansę sprawdzić swoją wiedzę z zakresu recyclingu, pomóc bohaterom w sprzątaniu Ogrodów Królowej Kier i wytłumaczyć roztargnionemu Białemu Królikowi, że nawet wielki pośpiech nie usprawiedliwia zaśmiecania. Na dzieci czekały konkursy, podczas których każdy widz miał szansę wygrać drobny upominek.

BL elektronik jako stały partner wspierał również i w tym roku to niezwykłe wydarzenie.

Zapraszamy serdecznie na przyszły rok do Rabki. Poniżej kilka zdjęć z tegorocznej imprezy.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies. Jeśli korzystasz z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki, zostaną one zapisane w pamięci urządzenia.

Polityka prywatności

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób.
Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera